Svi studenti: Kineziologije, integriranog preddiplomskog i diplomskog sveučilišnog studija, Izobrazbe trenera, preddiplomskog stručnog studija (redoviti i izvanredni) i Izobrazbe trenera, specijalističkog diplomskog stručnog studija(izvanredni)  obvezni su:
1.    preko studomata do 25. 9. 2020. izvršiti upis akademske 2020./2021. godine,
2.    uplatiti naknadu za troškove upisa (upute za studij Kineziologije; upute za studij Izobrazbe trenera),
3.    uplatiti naknadu školarine (za studente kod kojih postoji obveza plaćanja naknade školarine / upute) uplatu školarina izvršiti minimalno 2-3 radna dana prije potpisivanje ugovora, odnosno dostavljanja potpisanog ugovora,
4.    potpisati ugovor o naknadi školarine u akademskoj 2020./2021. godini (za studente kod kojih postoji obveza plaćanja naknade školarine) i dostaviti bjanko zadužnicu (za studente koji naknadu školarine plaćaju u ratama ukoliko zadužnica nije dostavljena ranijih godina).

Sve navedene aktivnosti potrebno je izvršiti zaključno do 15. 10. 2020. kako bi se upis u akademsku 2020./2021. godinu smatrao ispunjen u cijelosti. Iznimno, za studente koji studiraju na izvanrednim studijima krajnji rok za sve navedene aktivnosti je 15. 11. 2020.

Dana 1. 10. 2020. generirat će se ugovori o naknadi školarine u akademskoj 2020./2021. godini za sve one studente koji do tog trenutka predmetni ugovor još nisu potpisali te će im isti biti poslan na njihovu e-mail adresu (otvorenu na Fakultetu!)
Molimo studente da ugovor ispišu, vlastoručno potpišu te jedan potpisani primjerak ugovora dostave osobno u Studentsku referadu Fakulteta ili pošalju poštom na adresu Kineziološki fakultet, Horvaćanski zavoj 15, 10000 Zagreb, s naznakom: UPISI STUDENTI AK. GOD. 2020./2021. u gore navedenim rokovima.
Uz primjerak ugovora treba biti priložena i potvrda uplate naknade za troškove upisa kako bi se upis mogao obaviti u cijelosti i omogućiti pristup studomatu.

Upis se smatra cjelovitim ukoliko se izvrše sve aktivnosti navedene od točke 1. do točke 4. Studenti koji ne izvrše sve navedene obveze u akademskoj 2020./2021. godini gube status studenta.

Za sve informacije i upite vezano uz upise molimo studente da se jave u Studentsku referadu isključivo zamolbom na e-mail upisi.studenti@kif.hr !