Obavještavamo sve studentice i studente Kineziološkog fakulteta da su objavljeni rasporedi sati za sve godine integriranog preddiplomskog i diplomskog sveučilišnog studija kineziologije i redovitog stručnog studija za izobrazbu trenera, te će se nastava od ponedjeljka 10.10.2016. izvoditi prema ovim rasporedima.

Završne verzije rasporeda sati te raspored studenata po grupama za INTEGRIRANI STUDIJ možete pronaći na stranicama SVEUČILIŠNI STUDIJ -> RASPORED SATI  ili na oglasnim pločama fakulteta.

dok završne verzije rasporeda sati te raspored studenata po grupama za PREDDIPLOMSKOG STRUČNOG STUDIJA ZA IZOBRAZBU TRENERA možete pronaći na stranicama STRUČNI STUDIJ - Preddiplomski studij->RASPORED SATI ili na oglasnim pločama fakulteta.

Raspored sati za engleske grupe studenata, također možete naći ovdje.

Prodekan za nastavu i studente

doc.dr.sc. Mario Baić