Obavijesti

Tijekom jučerašnjeg dana ISVU je izdao nove verzije nekoliko programskih modula i time proširili programsku podršku funkcionalnostima:

- automatizirano slanje obavijesti korisnicima

Automatizirano slanje obavijesti korisnicima služi kako bi razni korisnici sustava (studenti, nastavnici i ISVU koordinatori) bili obaviješteni u trenutku kada se neki njima bitan podatak evidentira u sustavu. Studentima to npr. može biti evidencija ocjene ili promjena obavijesti uz ispitni rok, nastavnicima evidencija termina ispita, koordinatorima promjena ključnih postavki sustava.

Omega škola trčanja traži studenta kineziologije koji bi prema programu vodio/la grupu polaznika škole trčanja u Maksimiru.

Termini treninga su slijedeći:

Utorak i četvrtak: 18-19 sati

Subota: 9 -10 sati

Uvijeti

• Poznavanje tehnike trčanja
  • Redovitost na treninzima
  • Spremnost na suradnju
  • Komunikativnost

Svi zainteresirani mogu se javiti na 099 876 3347 ili putem  e-maila na skola.omega@gmail.com.

Marko

Voditelj Omega škole trčanja