Tijekom jučerašnjeg dana ISVU je izdao nove verzije nekoliko programskih modula i time proširili programsku podršku funkcionalnostima:

- automatizirano slanje obavijesti korisnicima

Automatizirano slanje obavijesti korisnicima služi kako bi razni korisnici sustava (studenti, nastavnici i ISVU koordinatori) bili obaviješteni u trenutku kada se neki njima bitan podatak evidentira u sustavu. Studentima to npr. može biti evidencija ocjene ili promjena obavijesti uz ispitni rok, nastavnicima evidencija termina ispita, koordinatorima promjena ključnih postavki sustava.

Obavijesti se mogu slati studentima, nastavnicima i ISVU koordinatoru. Korisnici mogu za sebe odlučiti da li žele primati obavijesti o događanjima u ISVU. Studenti opcije postavljaju na Studomatu (Korisničke opcije#E-mailopcije).

Popis događaja za koje se mogu slati poruke studentima:

• objavljen je termin pismenog ispita
  • evidentirana/objavljena je ocjena pismenog dijela ispita
  • objavljen je termin usmenog ispita
  • evidentirana je konačna ocjena ispita i zaključan je ispitni rok
  • objavljen je termin ispita pred povjerenstvom ("običan" ili "zbog žalbe")
  • evidentirano je priznavanje ispita
  • evidentirana je, ili izmijenjena, obavijest uz rok
  • evidentiran je kompletan upisni list
  • evidentiran je prekid studija
  • anketa je dostupna za ispunjavanje

Ukoliko ste zainteresirani za primanje obavijesti samostalno možete to obaviti  na Studomatu (Korisničke opcije#E-mailopcije).