Repozitorij je prazan
Tjedan znanosti na KIF-u

Kineziološki fakultet Sveučilišta u Zagrebu od 16. svibnja do 20. svibnja, 2022. organizira manifestaciju „Tjedan znanosti na KIF-u“ koja će se ove godine održati u hibridnom obliku. Pozivamo sve zainteresirane, djecu i odrasle, bivše, buduće i trenutne studente, da dođu i upoznaju se sa znanstvenim aktivnostima i projektima Kineziološkog fakulteta.

Neke od aktivnosti koje će se održavati na fakultetu su:

• obilazak laboratorija (predstavljanje prostora i opreme, pitanja i odgovori)
  • prezentacije znanstvenih i stručnih projekata Kineziološkog fakulteta
  • predavanja i radionice za studente i nastavnike
  • predstavljanje znanstvenog časopisa Kinesiology i međunarodne znanstvene konferencije Kinesiology
  • informativna izlaganja

U online Tjednu znanosti materijeli i poveznici biti će dostupni putem Microsoft teamsa.  U online izadnju moći ćete vidjeti virtualni obilazak laboratorija, prezentacije znanstvenih i stručnih projekata Kineziološkog fakulteta,  informativna izlaganja, itd.

Detaljan raspored aktivnosti.

Prijave na radionice.

Najave grupnih posjeta i dodatne informacije potražite na znanost@kif.hr i 01/3658779.